Są w życiu chwile, których nie można powtórzyć. Zdarzają się raz, ale od nich zależy później nasze życie. Czasami lepiej oddać takie sprawy w zaufane ręce.

Atuty naszej Kancelarii

WYSOKIE KOMPETENCJE

Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego. Jej skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia procesowego. Umiejętność prowadzenia spraw sądowych jest naszym największym atutem.
Wszyscy prawnicy zatrudnieni w Kancelarii mają potwierdzone, wysokie kwalifikacje zawodowe.
Kancelarię założył i prowadzi Mecenas Jerzy Bedełek.

11 LAT DOŚWIADCZENIA W PROCESIE SĄDOWYM

Adwokat Jerzy Bedełek od ponad 11 lat z powodzeniem występuje jako pełnomocnik procesowy przed Sądami wszystkich instancji, początkowo w sprawach gospodarczych, a od 2006r. – w sprawach rodzinnych i opiekuńczych.

Mecenas jest specjalistą – praktykiem w zakresie procesu cywilnego. W latach 2000 – 2003 był asystentem na Wydziale Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie, w Katedrze Postępowania Cywilnego. W 2011r. ukończył z wyróżnieniem XIV Edycję Kursu Retoryki Praktycznej i Krytyki w Instytucie Badań Literackich PAN i uzyskał nagrodę Dyrektora IBL PAN.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Adwokat uczestniczył w kilkuset rozprawach sądowych. Całą zdobytą wiedzę i doświadczenie poświęca sprawom rodzinnym. Zespół Kancelarii składa się z młodych prawników, pracujących pod nadzorem Mecenasa. Każdy z nich specjalizuje się w prawie rodzinnym lub w prawie procesowym.

Kancelaria świadczy także pomoc prawną w zakresie zbliżonym i często pochodnym do prawa rodzinnego, czyli w sprawach spadkowych.

Poznaj nasz zespół:

Jerzy Bedełek

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Od ponad 11 lat z powodzeniem występuje jako pełnomocnik procesowy przed Sądami wszystkich instancji, początkowo w sprawach gospodarczych, a od 2006r. – w sprawach rodzinnych i opiekuńczych.

Specjalista – praktyk w zakresie prawa rodzinnego i procesu cywilnego. W latach 2000 – 2003 był asystentem na Wydziale Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie, w Katedrze Postępowania Cywilnego. W 2011r. Mecenas ukończył z wyróżnieniem XIV Edycję Kursu Retoryki Praktycznej i Krytyki w Instytucie Badań Literackich PAN i uzyskał nagrodę Dyrektora IBL PAN.


Iza Wąż

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Praktyk – specjalistka w zakresie prawa rodzinnego i prawa karnego. Ukończyła aplikację prokuratorską. Od 7 lat wykonuje praktykę adwokata, specjalizując się w procesie sądowym.

Uczestniczyła z sukcesami w kilkuset sprawach sądowych.


Nasza filozofia

Świadczymy profesjonalną pomoc prawną w sprawach rodzinnych, opiekuńczych i spadkowych. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszych Klientów.

Mamy doświadczenie, więc potrafimy prowadzić sprawy rodzinne z wyczuciem i delikatnością. Pomagamy naszym Klientom przejść przez sprawę sądową w sposób możliwie jak najmniej bolesny. Staramy się wczuć w emocje Klienta. Działamy z empatią i zaangażowaniem.

Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem konfliktu jest mediacja i porozumienie. Jeśli jednak porozumienie nie jest możliwe, dążymy do wygrania sprawy. Respektując zasady etyki zawodowej, podejmujemy wszelkie działania w celu uzyskania dla naszych Klientów korzystnego rozstrzygnięcia. Reprezentujemy Klientów z zaangażowaniem i pasją. Staramy się być najlepsi.

Kontakt z nami
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jerzy Bedełek
ul. Rozbrat 34/36 m. 86,
00-429 Warszawa
Tel: +48 22 112 01 31
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na skróty
copyright 2014 - Adwokat Jerzy Bedełek
projektowanie stron www Warszawa